לדף בית
בנה אתרתקנוןשאלות נפוצותעל החברהמבנה תוכןצור קשר הדגמה
 

ברוך בואך לאתר mic.bsmart.co.il , הקניון האלקטרוני לבניית  אתרי אינטרנט מתוך תבניות
ורכישת זכויות שימוש בתוכנת
B-Smart לניהול ועדכון אתרים.

1.0         כללי

1.1         אתר.MIC.BSMART.CO.IL ׁ(להלן: "האתר") פותח מופעל ונמצא בבעלות חברת "מיקרוליין" מערכות מחשבים בע"מ מרחוב הקורנס 7 צ'ק פוסט חיפה (להלן :"מיקרוליין") ומשמש כקניון אלקטרוני/וירטואלי לרכישת זכויות שימוש מוגבלות בזמן לבניה ניהול ועדכון אתרי אינטרנט מתבניות ע"י ציבור הגולשים באינטרנט (להלן: ה"קניה")

1.2         התקנון מנוסח בלשון זכר לשם הנוחות בלבד והוא מתייחס לשני המינים כאחד.

1.3         הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ו"קניה" שיעשו על ידך ב"אתר" לפיכך נבקשך לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון רב.

1.4         גלישה ב"אתר" או "קניה" באמצעותו מהווה הסכמה לתנאי ההתקשרות המופעים ב"אתר" וכי לא תהיה לך או למי מטעמך כל טענה או תביעה כנגד בעלי ה"אתר" או מפעיליו מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי ה"אתר" המופיעות ב"אתר" או בתקנון זה.

1.5         ה"אתר" מאפשר קנית זכות שימוש בתוכנת B-Smart ובחירת אתר דינמי מתוך מגוון אתרים/תבניות  בצורה נוחה מהירה ובטוחה באמצעות כרטיס אשראי.

2.0         זכויות יוצרים

2.1         כל זכויות היוצרים של "אתר" זה לרבות הפטנטים,השיטות והסודות המסחריים הינם רכושה של "מיקרוליין" בלבד. זכויות אלו חלות בין היתר על העיצובים הגראפיים סימני המסחר והלוגו,בסיסי הנתונים,קוד המחשב וכל פרט אחר הקשור בהפעלתו.

2.2         אין להעתיק, לשכפל,להפיץ, למכור לשווק ולתרגם מידע כלשהו מן "האתר" לרבות סימנים מסחריים, תמונות,טקסטים וקודי מחשב .

3.0         זכות השימוש בתוכנת B-Smart  (להלן ה"קניה")

3.1              זכות השימוש ב B-Smart –תוכנה לניהול ועדכון אתרי אינטרנט מקנה לך הלקוח זכות שימוש מוגבלת בזמן ובכמות על פי דוגמת תבנית האתר הנבחרת וכפופה לתשלום עבור השירותים המוזכרים להלן:

3.1.1             מגוון השירותים הכלולים :

3.1.2             הקמה מהירה ואיכותית של שלד אתר אינטרנט בהתאם לתבנית הנבחרת.

3.1.3             אספקת מנגנון לניהול עצמי.

3.1.4             אירוח בחוות שרתים.

3.1.5             עדכון גרסאות .

4.0         התבנית הנבחרת

4.1              התבנית הנבחרת הינה אתר שלם עובד עם מערכת ניהול המאפשרת ניהול פשוט, קל ונוח של ה"אתר" ושל המערכות הנלוות, פשוט - גולשים ומעדכנים לפי הרשאה

התבניות מאופיינות על פי המודולים הבאים ומתומחרות בהתאם:

·      ניהול תוכן (כתבות)- מתאים לאתרי תדמית

·      ניהול קטלוג מוצרים –ניהול, עריכה,הוספה ומחיקה של מוצרים כולל אפשרות להצגת מחירים ומחירי מבצע

·      מנוע חיפוש פרמטרי - חיפוש מתקדם על פי פרמטרים (קיים בהתאם למבנה התבנית)

·      מנוע חיפוש לוגי - (קיים כסטנדרט)

·      מנוע חיפוש קטגוריאלי (קיים כסטנדרט)

·      מנוע חיפוש טקסטואלי (קיים כסטנדרט)

·      מסחר מקוון - חנויות

·      ניהול מועדון לקוחות (קיים בהתאם למבנה התבנית)

·      פורומים (קיים בהתאם למבנה התבנית)

4.2         אירוח בחוות השרתים

4.2.1             אירוח בחוות השרתים של "מיקרוליין" כלול במחיר וכולל:

·      לוח בקרה לשליטה על ה"אתר" ON LINE בממשק מאובטח.

·      עדכונים בלתי מוגבלים באמצעות תוכנת B-Smart

·      בסיס נתונים SQL

·      סה"כ עד 10מגה שטח דיסק  (אופציה לגידול בתשלום נוסף).

·      תמיכה בטפסי משוב, E-Mail

·      מונה כניסות יומי ושבועי

·      מערכת דוחות סטטיסטית

·      FIREWALL להגנות פריצה

·      תוכנת אנטי ווירוס

·      מערכת גיבוי ups

·      מערכת ניטור

·      מערכת גיבוי -גיבוי הנתונים נעשה מידי לילה

·      שרידות מערכת החומרה גבוהה במיוחד (raid  ואשכול שרתים).

·      האירוח אינו כולל הרצת קבצים ב streaming .

חוות השרתים מאוכלסת בשרתי הדור החדש של מחשבי HP   הכוללים דיסקים במערכי RAID  ובמבנה “אשכול”  ומגובים במערכות UPS  מה שמבטיח שרידות גבוהה במיוחד בנוסף מידי יום מתבצעים גיבויים לכל בסיסי הנתוניםהשרתים מוגנים באמצעות “FIREWALL”  המספק הגנה מפני חדירות חיצוניות ובתוכנת אנטי ווירוס המבצעת סריקות בזמן אמת.

5.0         דמי שימוש

5.1              תהליך הגביה יתבצע ע"י "מיקרוליין" בעצמה על פי הפרטים אשר יסופקו לה ע"י הלקוח.

5.2         הלקוח מצהיר בזאת כי הוא הבעלים ו/או מורשה חתימה של כרטיס האשראי אשר פרטיו נמסרו על ידו וכי כרטיס האשראי הינו בתוקף.

5.3         חשבונית מס קבלה תשלח לכל לקוח בכל חודש בדואר על פי הפרטים שסופקו אלא אם ידע הלקוח בכתב את "מיקרוליין" בדבר שינוי בפרטי מקבל החשבונית מס קבלה.

5.4         המחיר כולל זכות שימוש בתוכנת B-Smart גרסא 1.06 ניהול במודולים המפורטים בתבנית ובנית שלד אתר על בסיס המודולים שהוצעו ופורטו בתבנית הנבחרת

5.5         המחיר הינו לחודש קלנדארי ואינו כולל מע"מ ו/או מיסים אחרים אשר יחולו .

5.6         המחיר מוצג בשקלים

5.7         "מיקרוליין" רשאית לשנות מחירים ב"אתר" ללא הודעה מוקדמת

5.8         התחייבות הלקוח הינה למינימום 12 חודשים מיום "הקניה".

5.9         החיוב יתבצע אחת לחודש בכרטיס אשראי בלבד

5.10      החיוב יחודש בכל שנה לכל שנה נוספת אלא אם הודיע הלקוח בכתב  עד 30 יום לפני מועד פקיעת ההסכם על אי חידושו.(ראה סעיף ביטול הסכם התקשרות). מחיר החיוב יעודכן עם חידוש ההסכם בהתאם למחיר אשר יופיע ב"אתר" ביום החידוש.

6.0              תהליך קנית זכות השימוש

6.1         כדי לבצע "קניה" של תבנית יש צורך לבצע את הפעולות הבאות:

6.1.1             תחילה לבחור את התבנית הרצויה ,

6.1.2             ללחוץ על תמונת התבנית ,לדפדף בין דפי האתר לדוגמא של תבנית זו ולוודא שהיא מתאימה לך על כל דפיה,

6.1.3             לחזור לתבנית וללחוץ על כפתור "לקניה",

6.1.4             לוודא כי ידוע לך הסכום החודשי שיגבה ממך מידי חודש ,

6.1.5             למלא את כל הפרטים הנחוצים פרטים אישיים, פרטי הדומיין (ראה הסבר מפורט ב"מונחים" בהמשך) ופרטי כרטיס אשראי.

6.1.6             לאשר את הסכמתך לתנאי התקנון אותם קראת בעיון

6.1.7             עם תום  מסירת הפרטים האישיים הנדרשים למילוי במהלך ה"קניה" ואישור חברת האשראי תישלח אליך הודעה לתיבת הדואר האלקטרוני שלך שתאשר הזמנתך ותמסור לך שם אתר,שם משתמש וסיסמא אשר יאפשרו לך להיכנס למערכת הניהול של האתר שלך וזאת על מנת שתוכל לעדכן אותו ולהתאימו לצרכיך.

6.1.8             על מנת  שה"קניה" תתבצע במהירות וללא תקלות אנא הקפד על מילוי פרטים נכונים .

6.2         חשוב להדגיש כי מרגע קבלת שם משתמש וסיסמא האתר שלך חי וקיים באויר וניתן לגלוש אליו

6.3         בכל מקרה בו חברת האשראי לא תאשר את ביצוע ה"קניה" מסיבה כל שהיא תקבל הודעה על כך לתיבת הדואר האלקטרוני שלך וה"אתר" לא יוקם.

6.4         לנוחיותך מספר מונחים:

6.4.1             "התבנית הנבחרת"-התבנית שנבחרת על ידך הלקוח ממגוון התבניות המוצעות באתר זה.

6.4.2             "שלד האתר"- קנית התבנית הנבחרת מקימה לך שלד אתר בדומיין המבוקש ומאפשרת לך אחרי קבלת שם וסיסמא לנהל את האתר ולהכניס תכנים ותמונות על פי רצונך

6.4.3            "דומיין"-כתובת האתר. על מנת לאפשר לך "קניה" ללא תקלות, האתר שלך יוקם מיידית בכתובת זמנית שתסופק על ידנו.     Mysitexxx.bsmart.co.il  , באפשרותך להחליפו לכתובת ייחודית וקבועה אחרת הנמצאת בבעלותך או אשר תרכש על ידך. לנוחיותך ניתן לרכוש את הדומיין באתר שלהלן: WWW.ISOC.ORG.IL  או לחילופין,  אם קיים ברשותך דומיין, אנא ציין זאת במהלך ה"קניה". לחילופין ניתן להישאר בכתובת הזמנית ללא תשלום נוסף.

7.0              אחריות

7.1         "מיקרוליין" לא תהא אחראית לכל נזק עקיף או ישיר שיגרם ללקוח כתוצאה משימוש או "קניה "באמצעות ה"אתר", תהא עילת התביעה אשר תהא לרבות הפסדים ומניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא

7.2         "מיקרוליין" שומרת לעצמה את הזכות לבטל את ה"קניה" הספציפית בהודעה טלפונית או בכתב.

7.3         "מיקרוליין" עושה כל מאמץ לשמור על תקינות פעולתו של ה"אתר". יחד עם זאת "מיקרוליין" אינה מתחייבת שהשירות ב"אתר" לא יופרע ו/או יינתן כסדרו בלא הפסקות או תקלות לרבות תקלות בחומרה,בתוכנה או בקווי התקשורת. "מיקרוליין" לא תשא במישרין או בעקיפין באחריות כל שהיא .

7.4         המידע המופיע ב"אתר" עשוי להכיל בתום לב אי דיוקים טעויות או שגיאת סופר אשר "מיקרוליין" לא תהא אחראית בגינם במישרין או בעקיפין

7.5         ללקוח ה"קונה" את התבנית לא תעמוד כל טענה כלפי "מיקרוליין" בכל הנוגע למפרט ה"קניה"  או לבחירת התבנית לרבות טעויות הקלדה ופרטים אישיים מזהים אשר כולם באחריות הלקוח

7.6         את התבניות ניתן לרכוש 24 שעות 365 ימים בשנה.

7.7         "מיקרוליין" לא תשא בכל מקרה באחריות לתכנים או התמונות או הקישורים  אשר יועלו ע"י הלקוח.

7.8         ה"לקוח" מצהיר ומסכים בזאת כי לא יועלו לאתר (ה"נקנה") חומרים בלתי חוקיים,מאיימים ,מוצאי דיבה או לשון הרע, חומרי תועבה או כל חומר הפוגע בצנעת הפרט או בכבוד האדם וחירותו לרבות גזענות והסתה או העשוי לעודד התנהגות פלילית או הפרה בדרך אחרת של חוק וסדר.

7.9         במידה ומצאה "מיקרוליין" כי ה"אתר" ה"נקנה" אינו עומד באחד או יותר מתנאים אלו היא זכאית להסיר את ה"אתר" הנרכש ללא הודעה מוקדמת וזאת על מנת להקטין את הנזק שעשוי להיגרם כתוצאה מהשארתו.

7.10      מיקרוליין" רשאית להפסיק בכל עת את פעילות ה"אתר" ללא הודעה מוקדמת."מיקרוליין" תוכל לשנות מעת לעת את מבנה ה"אתר" לרבות עיצובו תכניו היקפו והמחירים המופיעים בו בלא צורך להודיע על כך מראש

8.0         שרות לקוחות

בשאלות לגבי המפרט הטכני ואו תמיכה במוצר ניתן להתקשר למוקד שרות לקוחות בשעות העבודה בימים א'-ה' בין השעות 08:00-17:00 לטלפון  04-8721125 או לפקס 04-8720776 ניתן לפנות לדואר אלקטרוני SUPPORT@BSMART.CO.IL

9.0         שמירת סודיות ואבטחה

9.1              "מיקרוליין" מתחייבת לא לעשות שימוש במידע ובפרטים האישיים המסופקים ע"י הלקוח אלא אם כן נדרש הדבר על פי דין או כדי למנוע שימוש לרעה.

9.2         "מיקרוליין" תאפשר גישה למידע רק לעובדיה הזקוקים למידע לצורך מתן שרות לשימוש המתחייב על פי תקנון זה

9.3         "מיקרוליין" נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע כל העברות האשראי נעשות מה"אתר" באופן מוצפן באמצעות SSL ועל פי תקן. אולם במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכוח עליון לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא עקיף או ישיר שיגרם לך או למי מטעמך אם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לרעה.

9.4         ל"מיקרוליין" תישמר הזכות לשלול "קניה" ב"אתר" על פי שיקול דעתה

10.0       ביטול "קניה"

10.1          הלקוח רשאי לבטל את ה"קניה" בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א -1981

10.2       ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הפקס או הדואר האלקטרוני ישירות ל "מיקרוליין" חובת הוכחת העברת ביטול "קניה" כאמור חלה על הלקוח.

10.3       ביטול ה"קניה" לא יחול על עבודות מיוחדות אשר יעשו עבור הלקוח כמו עבודות סטודיו או הכנסת תכנים או חיבור למסלקה.וכן בסכום האירוח (החלק היחסי שנוצל) "מיקרוליין" לא תשא בשום מקרה בהוצאות כלשהן שהיו לה בגין ה"קניה".

10.4       ל "מיקרוליין" תישמר הזכות לבטל "קניה" ב"אתר" על פי שיקול דעתה במקרה בו נפלה טעות סופר בין אם במחיר או במוצר ובכל מקרה של כוח עליון,שביתות פעולות מלחמה איבה או טרור המונעים את המשך ה"קניה" או את מימושה.

10.5       במקרה של ביטול הסכם זה לאחר תקופה של 12 חודשים יהא על הלקוח להודיע  בכתב  עד 30 יום לפני מועד פקיעת ההסכם על אי חידושו.

10.6      הלקוח מודע שבמקרה זה האתר שלו יורד לאלתר ולא יהיה זכאי לשירותי אירוח ואחסון וכי תכולתו תימחק משרתי "מיקרוליין" ללא יכולת שיחזור

11.0       דין ושפוט

11.1          הדין החל על "אתר" זה הינו הדין הישראלי בלבד.

11.2       סמכות השיפוט בכל עניין ומחלוקת נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז חיפה בלבד

 

מיקרוליין מערכות מחשבים בע"מ טל  04.8721125

Powered by BSm@rt